مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

پودر زعفران

پودر زعفران

پودر زعفران فله زعفران پودر پودر زعفران چینی, چینی تبت زعفران پودر، پودر زعفران زعفران طبیعی

Products Details

مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود یکی از پیشرو تولید کنندگان چین پودر زعفران مجهز به کارخانه های حرفه ای، عمده فروشی ارزان پودر زعفران از ما خوش آمدید.

پودر زعفران:

پودر زعفران فله زعفران پودر پودر زعفران چینی, چینی تبت زعفران پودر، پودر زعفران زعفران طبیعی


معرفی زعفران
زعفران شامل ترکیبات فرار و عطر بازده بیش از 150 می باشد. همچنین بسیاری از ازاین اجزای فعال, بسیاری از آن هستند كه اساساً از جمله لوتئین و لیکوپن و مختلف α - و β-carotenes هستند. با این حال، زعفران را طلایی زرد و نارنجی رنگ درجه اول نتیجه کروسين α است. این کروسين crocetin ترانس di-(β-D-gentiobiosyl) استر است; آن خرس های سیستماتیک (IUPAC) نام 8,8 diapo 8,8 carotenoic اسید. این به این معنی که کروسين اساسی عطر زعفران را استر digentiobiose crocetin كاروتنوئيدها است. Crocins خود را سری کاروتنوئیدها ofhydrophilic است که monoglycosyl و یا diglycosyl polyene استرهای crocetin هستند. Crocetin اسيد لينولئيک polyene شیمیایی و حرفه است که ishydrophobic و روغن به محلول نتیجه. وقتی crocetin esterified با دو gentiobioses محلول در آب که قند نتیجه محصول است که محلول در آب است. حاصل α کروسين كاروتنوئيدها رنگدانه که ممکن است بیش از 10 درصد از توده زعفران خشک است. Gentiobioses اين دو را α کروسين ایده آل برای رنگ آمیزی غذاهای مایع و غیر چرب مانند غذاها برنج.


مزایای و تابع پودر زعفران

زعفران است ضد افسردگی anodyne ضد اسپاسم سقط جنین ضد نفخ emmenagogue بلغم، nervine جمع و rejuvenative.

مفید در تب، سرفه، افسردگی، بزرگ شدن کبد و نفخ شکم و قولنج و بی خوابی و آسم است. مفید در روماتیسم درد اعصاب leucorrhoea سردرد زخم بواسیر و نیش مار است. به عنوان طعم دهنده و رنگ زرد برای غذاهای مختلف مانند نان، سوپ و سس ها و برنج و پودینگ ها آن استفاده می شود. به طور گسترده ای در لوازم آرایشی به خصوص در انصاف کرم ها استفاده می شود.

Hot Tags: زعفران پودر, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه