مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

عصاره Pueraria

عصاره Pueraria

نام محصول: عصاره پودر ريشه Pueraria (Pueraria ایزوفلاون, Puerarin, دايدزئين) دیگر عصاره نام استاندارد: Pueraria استاندارد Pueraria عصاره, عصاره Kudzu ایزوفلاون ایزوفلاون Lobota Pueraria، Pueraria، kudzu دارای مزایای Kudzu مکمل، ظاهر: نور زرد قهوه ای به خاموش پودر سفید علامت گذاری به عنوان عنصر: Pueraria ایزوفلاون، مخلوط Puerarin، Daidzin، دايدزئين و جنيستئين، و غیره. حلال عصاره: استفاده از آب و اتانول تنها گیاه شناسی منبع: Pueraria lobata قسمت مورد استفاده: ریشه GMO وضعیت: رایگان مشخصات: Pueraria Isoflavones(HPLC/UV) Puerarin 20% - 80% (HPLC) دايدزئين 80% (HPLC)

Products Details

مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود یکی از پیشرو چین عصاره pueraria عصاره تولید کنندگان مجهز حرفه ای کارخانه به عمده فروشی ارزان puerarin kakkonein، kudzu دارای ریشه، عصاره lobata pueraria از ما است.

معرفی مختصر

ریشه های Pueraria شده است برای قرن ها در طب سنتی چینی به عنوان نسل جنرال الکتریک شناخته شده است. اولین اشاره نوشته شده از گياه به عنوان دارو در متن باستان گیاهی شن نونگ (حدود A.D.100) است. در طب سنتی چینی Pueraria ریشه در نسخه برای درمان تشنگی سردرد و گردن سفت با درد با توجه به فشار خون بالا استفاده می شود. همچنین توصیه می شود برای آلرژی، سردردهای میگرنی، بثورات سرخک ناکافی در کودکان و اسهال. آن هم در طب مدرن چینی به عنوان درمان آنژين استفاده می شود.

نام محصول: عصاره پودر ريشه Pueraria (Pueraria ایزوفلاون, Puerarin, دايدزئين)

دیگر عصاره نام استاندارد: Pueraria استاندارد Pueraria عصاره, عصاره Kudzu ایزوفلاون ایزوفلاون Lobota Pueraria، Pueraria، kudzu دارای مزایای Kudzu مکمل،

ظاهر: نور زرد قهوه ای به خاموش پودر سفید

علامت گذاری به عنوان عنصر: Pueraria ایزوفلاون، مخلوط Puerarin، Daidzin، دايدزئين و جنيستئين، و غیره.

حلال عصاره: استفاده از آب و اتانول تنها

گیاه شناسی منبع: Pueraria lobata

قسمت مورد استفاده: ریشه

GMO وضعیت: رایگان

مشخصات: Pueraria Isoflavones(HPLC/UV)

Puerarin 20% - 80% (HPLC)

دايدزئين 80% (HPLC)مزایای اصلی تحقیق Pueraria oot عصاره

کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی

Pueraria ایزوفلاون می تواند جریان خون مغزی و عروقی را افزایش می دهد. پس از ایزوفلاون تزريق به عروق سگ بیهوش، جریان خون مغزی بدیهی است که افزایش یافته و مقاومت عروق کاهش یافته است. این وضعیت می تواند 2 تا 20 دقیقه حفظ. اگر آن به ورید تزریق می شد، جریان خون مغزی کمی افزایش یافت و اثر انقباض عروقي مغز ناشی از اپی نفرین و نوراپی نفرین را خاتمه می تواند، اما بهبود گردش خون مغزی فشار خون بيماران مبتلا به تصلب شرایین.

حذف فشار خون

Puerarin اندوتلين پلاسما بالا (ET) سطح به سرعت می توانید قرار دهید. بنابراین دلیل چرا Puerarin می تواند فشار خون را رها کنید این است که مهار و overdosed آزاد و تسریع بهبودی عملکرد اندوتلیال. داشتن دوزهای Puerarin ایزوفلاون قند خون و کلسترول سرم کاهش می دهد.

ضد سرطان مری

دانشمند استفاده از تکنولوژی مدرن جدایی برای به دست آوردن ایزوفلاون Puerarin. و آن می تواند ماده فعال سلول های NK، چمن و P450 را بهبود بخشد. Puerarin ایزوفلاون می تواند فعالیت سرطان مری از مطالعه مداخله است که شیوع بالای سرطان مری را بس.

ارزش دارویی مشابه جینسنگ

Puerarin می تواند بهبود توانایی بازسازی سلول های کبدی و طبیعی عملکرد کبد را بهبود می یابند. در ضمن آن نیز می تواند ترویج ترشح صفرا به ضد کبد چرب تشکیل و ترویج متابولیسم به منظور ارتقاء عملکرد کبد سم زدایی و در نتیجه، جلوگیری از صدمه به الکل بر روی کبد. از سوی دیگر آشکار اثر درمانی در اختلالات یادگیری و حافظه استفاده برای درمان بیماری آلزایمر (میلادی)، عقب ماندگی ذهنی و اختلالات حافظه ضعیف است.

عملکرد خوب در سلامت زنان

برای بزرگ شدن اندازه و افزایش انعطاف پذیری سینه. سینه 5 سانتی متر به عنوان یکی از سریع ترین افزایش می یابد. آن سینه بند یک تا سه بزرگتر برای 90% از زنان پس از پزشکی مستمر 1 تا 3 ماه می شود. Pueraria ایزوفلاون می توانید تنظیم هورمون های زنانه به تسکین درد و ناراحتی ناشی از قاعدگی و همچنین تنظیم سطوح استروژن بدن زن برای کاهش یائسگی سندرم و حل مشکل بی خوابی در همان زمان.

استفاده از عصاره Billberry
1. مواد اولیه دارویی
2 مواد غذایی تابعی کپسول و یا قرص
3. سالم محصولات

بسته بندی: توسط 25kgs/درام درونی توسط دو کیسه های پلاستیکی.
ذخیره سازی: دور از رطوبت و قوی نور در حرارت ذخیره شده در ظرف سرد و خشک به خوبی بسته نگه داشتن.
عمر مفید: دو سال زیر وضعیت ذخیره سازی هست.Hot Tags: pueraria عصاره puerarin kakkonein kudzu دارای ریشه عصاره, pueraria عصاره lobata، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه