مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

پودر عناب

پودر عناب

معرفی مختصر مواد تشکیل دهنده: عناب قرمز جزء مواد مغذي: پروتئین: 1.56% چربی: 0.2% آهن: 7.6 ميلي گرم بر كيلوگرم Ca: 304 ميلي گرم بر كيلوگرم روي: 11.3 ميلي گرم در كيلوگرم ويتامين C: 13 ميلي گرم بر كيلوگرم داروها سلامت مزایای از عناب پودر خوراکی عناب (عناب) مانند پودر عناب برای زخم استرس و بیماری های کبدی استفاده می شود...

Products Details

معرفی مختصر

مواد لازم: عناب قرمز

مکمل های غذایی جزء:

پروتئین: درصد 1.56

چربی: 0.2%

آهن: 7.6 ميلي گرم بر كيلوگرم

کریس اندرسون: 304mg/kg

روي: 11.3 mg/kg

ویتامین C: 13 ميلي گرم بر كيلوگرم

فواید پودر عناب

داروهای خوراکی عناب (عناب) مانند پودر عناب برای زخم استرس و بیماری های کبد برای بهبود قدرت عضلانی به عنوان آرام بخش و خنثی سمیت مواد مخدر استفاده می شود. عناب نیز برای پوست خشک و خارش دار برای درمان خستگی، فقدان اشتها، هیستری، اسهال، فشار خون، کم خونی، تب، پورپورا، التهاب، زخم، بیماری های چشم و آسم استفاده می شود. در مورد مواد غذایی - پودر عناب در شماره ی دستور غذاها استفاده می شود. در ساخت شیوه - عصاره عناب معمولا اضافه شده در محصولات آرایشی به عنوان ضد چروک ضد التهابی برای تسکین آفتاب سوختگی و مرطوب کننده.

موثر ترین بخش عناب میوه است. با توجه به داده های حیوانات عناب افزایش وزن بدن، محافظت در برابر تتراکلرید کربن ناشی از آسیب کبدی و شنا استقامت را افزایش می دهد. داده های حیوانات نیز توصیه می کند که عصاره سدر ممکن است مانع رشد باسيلوس سوبتيليس و اثرات ضد التهابی. عصاره متانولی خاص حاوی اسید اورسولیک و اولئانولیک اسید فعالیت تولید حفره دندان از استرپتوکوک موتانس آزمايشگاهی مهار. Samgyetang، سوپ ساخته شده از مرغ و درخت جنسهیاجنسان و عناب و شاه بلوط و سیر به ارائه کمک از تجربی ناشی از زخم های معده به نظر می رسد.

استفاده از پودر عناب
1. مواد تشکیل دهنده مکمل غذایی
2 مواد غذایی تابعی کپسول و یا قرص
3. سالم محصولات

اطلاعات فنی

مشخصات ورق لینک زیر کپی استاندارد گیر کمتر دسته ای و یا لات شماره و تولید خرما. مشخصات ورق مورخ می تواند و باید تنها به عنوان اطلاعات عمومی در نظر گرفته. لطفا تماس بگیرید و درخواست COA به روز اگر نياز به اطلاعات خاص به روز شده قبل از قرار دادن سفارش با پر کردن فرم تماس با محصول نام و شماره SKU. اگر مقدار از بیست و پنج کیلو یا بیشتر تماس با ما برای دسترسی به سفارش.

بسته بندیتوسط 25kgs/درام، داخلی توسط دو کیسه های پلاستیکی.
ذخیره سازیذخیره شده در andamp سرد; خوبی بسته ظرف خشک, دور از نور قوی/حرارت و رطوبت.
عمر مفیددو سال زیر وضعیت ذخیره سازی هست.


Hot Tags: عناب پودر, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه