مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

Vitex پاکدامن توت عصاره تعادل هورمون های خود را به طور طبیعی

Source:organicauthority | Updated: Jul 26, 2016

Chasteberry گیاه است که همچنین به عنوان داروي ويتاگنوس است. گیاه درختچه برگریز است که بومی کشورهای مدیترانه، اروپایی و آسیایی مرکزی است. بررسي برگ های بلند و باریک و تیره بنفش توت است که استفاده طولانی تاریخی و دارویی در زمان های قدیم یونانی و رومی است. راهبان معمولا مصرف این گیاه در طول قرون وسطی به کمک suppress میل جنسی, که منجر به آغاز آن نام شایع تر--chasteberry یا درخت پاکدامن. مشورت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را قبل از استفاده از chasteberry برای فیبروم. Chasteberry به کار با سرکوب آزادی از پرولاکتین از غده هیپوفیز اعتقاد بر این است. افزایش سطح پرولاکتین نیز می تواند باعث چرخه قاعدگی نامنظم یا حتی عدم وجود دوره.

عصاره Chasteberry عصاره از آبی و بنفش توت درخت توت پاکدامن (داروي ويتاگنوس) ایجاد شده است. این محصول فواید بسیاری برای مکمل های غذایی عمدتا، تعمیر عدم تعادل هورمونی در زنان را فراهم می کند. زیرا آن بدن به طور غیر مستقیم تأثیر می گذارد و نه هورمون Chasteberry عصاره متفاوت مواد مشابه است.


عصاره Chasteberry می تواند کمک به تنظیم چرخه قاعدگی انساني

گیاه chasteberry یک منبع طبیعی از پروژسترون نغœست. آن کمک می کند تا نسبت پروژسترون به استروژن عادی و پس از آن تسکین علائم ماهانه مربوط به سندرم قبل از قاعدگی از جمله نفخ، گرفتگی، آکنه، پستانها، فراهم می کند و نوسانات خلق و خوی. کافی است سطح پروژسترون در زنان می تواند بسیاری از انواع مختلف مشکلات قاعدگی که شامل چرخه قاعدگی نامنظم نقص فاز لوتئال و افزایش سطح هورمون پرولاکتین در هیپوفیز و chasteberry در طول درمان این مسائل استفاده شده است. Chasteberry می تواند راه بسیار خوبی برای تعادل هورمون های خود را به طور طبیعی، به جای تبدیل شدن به انواع مصنوعی هورمون. این را به عنوان یک علت شایع دوره های نامنظم به خصوص مفید برای زنان است که در آینده خاموش قرص کنترل تولد است. Chasteberry ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید به jumpstart چرخه قاعدگی منظم خود را.

Chasteberry می تواند اولین قدم درمان سقط و ناباروری

پروژسترون نقش حیاتی در لقاح و بارداری کفا، chasteberry همچنین اولین گام قبل از تلاش برای درمان ناباروری ممکن است از. پروژسترون به ضخیم شدن دیواره رحم و کمک در مورد نقص فاز لوتئال لازم است — دوره تخمک گذاری و قاعدگی در طول چرخه قاعدگی یک زن که به طور معمول 10 تا 17 روز طولانی است. وقتی فاز لوتئال کافی می تواند منجر به مشکلات با مفهوم و سقط جنین. به عنوان با هر گونه گیاه و یا دارو، بهتر است برای چک کردن با دکتر خود قبل از شروع رژیم گرفتن chasteberry است.

Chastrberry ممکن است با علائم یائسگی کمک کند

برخی از مطالعات نشان داده اند که استفاده از عصاره chasteberry نیز ممکن است با علائم دوران یائسگی، اولین مرحله یائسگی کمک می کند. کیفیت تعادل هورمون chasteberry ایده آل برای مقابله گرگرفتگی و سایر علائم را. آن می تواند همچنین با گیاهان دیگر مانند cohosh سیاه یا دونگ رعایت حداکثر اثر ترکیب.

گل گیاه chasteberry نیز به اثر افزایش در میل جنسی, که می تواند در طول یائسگی کاهش می یابد در نظر گرفت.

دیگر فواید

Chasteberry این است که فقط برای زنان نیست. آن همچنین به عنوان درمان طبیعی برای کمک به تعادل هورمون در مردان استفاده شده است. ضد آندروژن طبیعی است که سطح تستوسترون را کاهش می دهد و شروع سرطان پروستات و سرکوب است.

Chasteberry همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی برای از بین بردن رادیکال های آزاد و همچنین ویژگی های ضد التهابی است. می تواند برای مشکلات گوارشی موثر و مفید در کاهش سطح کلسترول می تواند.

عوارض Chasteberry

هنگامی که chasteberry در میانه گرفته است، عوارض جانبی شناخته شده وجود ندارد هر چند آن نمی باید به بیش از 6 تا 8 ماه در یک زمان انجام شود. مصرف بیش از حد ممکن است باعث سردرد، سرگیجه تهوع ناراحت معده بثورات و خارش.

مصرف chasteberry توصیه نمی شود اگر شما برای هر نوع هورمون مرتبط در حال درمان بیماری از جمله مصرف قرصهای. توصیه می شود به مشورت پزشک خود را قبل از مصرف chasteberry درمانی به حکومت هیچ تضاد بالقوه با دارویی دیگر که شما ممکن است گرفتن.

چون chasteberry ممکن است سیستم دوپامین در مغز تاثیر می گذارد، مردم مصرف داروهای مربوط به دوپامین، مانند داروهاي خاص و داروهای بیماری پارکینسون باید جلوگیری از استفاده از chasteberry.BuyChasteberry عصاره از اوج زیست فناوری

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه