مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

عصاره چند طول عمر مفید گیاه توت عصاره: Schizandra (Schisandra Chinensis)

Source:http://www.livestrong.com/article/517874-side-effects-for-long-time-usage-of-ashwagandha/ | Updated: Oct 28, 2016

پودر عصاره توت (Schisandra Chinensis) Schizandraمتعلق به Magnoliaceae خانواده گیاه schisandra chinensis (turcz.) bailland #39; s driedandamp; عصاره میوه رسیده. به طور کلی، استخراج مشخصات شامل: کنسانتره 20:1 عصاره پودر. و حاوی ترکیبات فعال: schisandrin، deoxyschisandrin، neoschisandrin، schisandro، schisantherin، gomisin.عصاره میوه Schisandraاثرات مثبت بر مردم دارد. ما برخی از لیست زیر است.

محافظت در برابر آسیب کبدی

Schizandra chinensis محافظت در برابر آسیب کبدی ناشی از سرطان زا تتراکلرید کربن نامیده می شود، بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله «مواد غذایی و شیمیایی سم شناسی» در ماه مه 2013.They نتیجه گیری کردم که (SCPE)schizandra chinensis عصاره گرده) دارای فعالیت های آنتی اکسیدانی قوی و محافظت در برابر آسیب کبد را ارائه می دهد.

امکان محافظت در برابر سرطان

Schizandra خوردن مکمل شما محافظت در برابر سرطان ممکن است. مطالعه منتشر شده در شماره اکتبر 2009 "بین المللی مجله مولکولی طب" بررسی اثرات ضد سرطان فیتوکمیکال ها دو--schisandrin و schisandrin ج، هر دو در schizandra بری--در سلول های سرطان خون انسان یافت. آنها به این نتیجه رسیدند که schisandrin C ممکن است به عنوان عامل ضد سرطان امیدوار کننده خدمت می کنند.

عملکرد قلب را بهبود می بخشد

مطالعه است که در نسخه 2006 ژانویه-فوریه "چانگ Gung مجله پزشکی" بررسی اثر حفاظتی بری schizandra در آنتراسيكلين¬ها در موش صحرايي. Takingof schizandra قابل توجهی می تواند کاهش اکسیداسیون چربی، افزایش فعالیت آنتی اکسیدان و کاهش مرگ و میر. مطالعه به این نتیجه رسیدند که آنتراسيكلين¬ها adriamycin مربوط به کمبود آنتی اکسیدان مرتبط و درمان schizandra قلبي تابع و افزایش وضعیت آنتی اکسیدانی کمک می کند.

خواص ضد التهابی

با اضافه کردنعصاره توت schizandraبه رژیم غذایی خود را, شما می توانید خودتان را از التهاب محافظت. مطالعه منتشر شده در شماره سپتامبر 2013 "محیط زیست سم شناسی و فارماکولوژی" پتانسیل آب عصاره میوه schizandra chinensis کاهش التهاب در ماکروفاژهای--سلول های سفید خون--فعال توسط ساکاريد، کاوش. نتايج نشان داد که آب عصاره میوه schizandra با موفقیت محدود بيان مواد التهابی در ماكروفاژهای.

جریان استخراج

مواد اولیه (میوه schisandra) ➩➩➩Boiled➩➩➩Filter➩➩➩Filter cake➩➩➩Ethanol Extraction➩➩➩Concentrate➩➩➩crystallize

فروشپودر عصاره توت (Schisandra Chinensis) Schizandra

info@apex-bio.com

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه