مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

زالزالک عصاره برگ از تحقیقات به روز رسانی--سلامت برای قلب

Source:اوج | Updated: Apr 11, 2016

عصاره برگ زالزالک طولانی می شود در طب گیاهی در تاریخ چین، زالزالک محصولات است که به طور معمول برای اثرات آنها بر سلامت قلب بازار عرضه شده است. این شامل بسیاری از فعال componments، Flavonoids(HLF) برگ زالزالک 25% - 80% و Vitexin Rhamnoside 2% - 10% 2 آنهایی که مهم داخل هستند. پودر عصاره برگ زالزالک سپس به کپسول یا قرص های ساخته شده یا اضافه شده به نوشیدنی ها و یا غذاهای نرم.

کتی Woog، یک متخصص طب سنتی در این پروژه زالزالک عصاره برگ مورد مطالعه قرار. بیشتر زیر را مشاهده کنید.

آنتی اکسیدان ها در زالزالک افزایش سلامت قلب با تقویت عروق خونی و تحریک جریان خون را در نظر گرفت. نگه داشتن در ذهن پشتیبانی علمی از مزایای بالقوه زالزالک محدود است.

1) مزمن نارسایی قلبی

زالزالک ممکن است کمک به کنترل علایم و بهبود نتایج فیزیولوژیک به عنوان حمایت از درمان برای نارسایی قلبی مزمن، استفاده می شود که با توجه به تحقیقات 2008 بررسی 14 مطالعات (از جمله تعداد بيماران نارسايی مزمن 855). بررسی یافته ها نشان می دهد که درمان با زالزالک به بهبود تحمل ورزش و علائم مانند خستگی و تنگی نفس ممکن است منجر شود.

2) فشار خون بالا

در مطالعه مقدماتی در سال 2002 منتشر شده 38 خفیف فشار خون داوطلبان به مکمل روزانه 600 میلی گرم منیزیم قرار گرفتند، 500 ميلي گرم از زالزالک عصاره ترکیب منیزیم و زالزالک و یا دارونما. پس از 10 هفته 19 نفر است که در زمان زالزالک عصاره كاهش در فشار خون از دیگر اعضای مطالعه استراحت نشان می داد.

بیشتر چه، زالزالک گرفتن شرکت کنندگان به کاهش سطح اضطرابیافت می شد.

در مطالعه اخیر منتشر شده در سال 2006 دانشمندان کشف زالزالک که کمک به کاهش فشار خون در افراد مصرف داروهای تجویزی برای درمان دیابت نوع 2خود را.

3) آترواسکلروز

مطالعه حیوانات منتشر شده در سال 2009 نشان می دهد که زالزالک ممکن است کمک به کاهش سطح چربی های خون ( کلسترولاز جمله) و کمک به پیشگیری از تصلب شرایین (تجمع رسوب چربی در سرخرگ ها خود را).

هشدارهای

اگر چه زالزالک به طور کلی بی خطر در نظر گرفته است، آن ممکن است عوارض جانبی مانند تهوع، خستگی آرام بخشی و عرق کردن را آغاز کند.

زالزالک نیز ممکن است با برخی داروها مانند داروهای فشارخون تداخل می کنند. مکمل های برای ایمنی تست شده اند و توجه به این واقعیت است که مکمل های غذایی تا حد زیادی غیر قابل تنظیم است، محتوای برخی از محصولات ممکن است متفاوت از آنچه مشخص شده در برچسب محصول است. همچنین به خاطر داشته باشید که ایمنی مکمل در زنان باردار، پرستاری مادران کودکان, و ایجاد شده است کسانی که با شرایط پزشکی و یا که در حال مصرف داروهای باشید. شما می توانید راهنمایی در مورد استفاده از مکمل های اینجا، اما اگر شما استفاده از زالزالک شما باید به دنبال مراقبت های پزشکی فوری برای هر گونه مسائل بهداشت و مشورت دکتر خود قبل از استفاده از طب جایگزین و یا تغییر به رژیم خود را با توجه به. ما امیدواریم که که چند دقیق تر از محاکمه می تواند نتیجه خوبی را نشان می دهد و ما را بیش از نوک در دسته مؤمن.

برخی از اوج زالزالک عصاره برگ عکس اینجا نمایش هستند.

Vitexin Rhamnoside 2% - 10%

Flavonoids(HLF) برگ زالزالک 25% - 80%

از کجا خرید زالزالک عصاره برگ کجا می توانم پیدا برگ زالزالک عصاره و برگ زالزالک عصاره گرفتن برای فروش. ما اوج هستیم که خدمت زیر برای ارائه زالزالک عصاره برگ. اوج زیست فناوری با مسئولیت محدود، به عنوان چین بزرگ و حرفه ای GMP استاندارد سازنده مواد گیاهی ویژه در عصاره های گیاهی. از خام کاشت به روش تولید و ذخیره سازی نهایی همه را تحت بازرسی ما Specialists.we است اختصاص به صادرات عصاره با قیمت خوب کیفیت و comeptitive برای سال های طولانی شده است. اگر برای همکاری و یا محصولات دانش پروفیل، لطفا به ما توسط info@apex-bio.com به طور مستقیم ایمیل. ما منتظر ایمیل درخواست.

منابع:

Pittler محمد رضا Guo ارنست ابراهيم "زالزالک عصاره برای درمان نارسایی قلبی مزمن." پایگاه داده کوکران کشیش Syst 2008 23; (1): CD005312.

واکر AF Marakis G موریس AP حساب رابینسون "وعده کاهش فشار خون اثر زالزالک عصاره: مطالعه یک کارآزمایی بالینی دو سویه کور خلبان فشار خون خفیف، ضروری است." لوازم آرایشی و بهداشتی و رزولوشن Phytother 2002 16 (1): 48-54.

واکر AF Marakis G, E سیمپسون JL PA رابینسون Hassanein M سیمپسون HC امید. "اثرات کاهش فشار خون زالزالک برای بیماران مبتلا به دیابت، مصرف داروهای تجویزی: كارآزمايي شاهددار randomised." تمرین برزیلی ژنرال جی. 2006 56 (527): 437-43.

Xu H، Xu او، D. رایان "بررسی اثرات مقایسه ای میوه زالزالک، مرکب و سيمواستاتين در کاهش ميزان چربي هاي خون." هستم J چانه مجله 2009; 37 (5): 903-8.

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه