مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

آن واقعا به از دست دادن وزن--عصاره سبز قهوه لوبیا می کند؟

Source: | Updated: Oct 14, 2016

عصاره قهوه لوبیا سبز، از لوبیا سبز گیاه فنی و تولید، عنصر جدید نسبتا به محصولات از دست دادن وزن است که قوی توجه اخذ شده است، توجه بی اساس است، عصاره قهوه لوبیا سبز تعداد فواید سلامتی، کمک به ویژه کاهش وزن.

چه شده استChlorogenic اسید?

اسید Chlorogenic (CGA)است آنتی اکسیدان و ترکیب فنلی در پوست، برگ و میوه از تعدادی از گیاهان از جمله andquot; fruitsandquot; قهوه فنی و گیاه - unroasted (andquot; greenandquot;) قهوه. اعتقاد بر این است به ماده ای که باعث می شودعصاره قهوه سبزیک مکمل مؤثر برای کاهش وزن و کنترل فشار خون بالا.

مولکول های اسید Chlorogenic از ساخته شده استکافئیک اسید و اسید L quinic. دلیل آن طول می کشد در رنگ سبز مانند گاز کلر که اکسیده آن نامش کردم.

با این حال بسیاری از آن بین می رود هنگامی که دانه بوداده قهوه خام یکی از منابع فراوان ترین از این ترکیب است.

اسید Chlorogenic andquot; ingredientandquot مخفی است. در عصاره قهوه سبز--آنتی اکسیدان است که مطالعات نشان می دهد که کمک به سوزاندن چربی، باعث کاهش فشار خون کنترل قند و دسته از چیزهای خوب دیگر. به طور کلی، مشخصات %-50_% includes30Chlorogenic اسید.

تحقیقات نشان می دهد که وزن از دست دادن منافع قهوه لوبیا سبز.

در سال 2006، یک مطالعه منتشر شده در طب جایگزین و مکمل BMC بررسی مهار تجمع چربی و اضافه وزن در موش قهوه لوبیا سبز داده شد که عصاره. محققان اشاره کرد که موش ها احشایی چربی محتوا و بدن وزن را کاهش داده بود. منعقد شده است که عصاره قهوه لوبیا سبز باشد ممکن است موثر در مقابل افزایش وزن و تجمع چربی جلوگیری از جذب چربی و فعال شدن متابولیسم چربی در کبد است.

در 2011, تحقیقات گوارش و عمل منتشر شده متا آناليز مطالعات 5 که عصاره قهوه لوبیا سبز به عنوان یک مکمل کاهش وزن بررسی بود. این نتیجه گیری اولیه مطالعه 2012 منتشر شده در مجله سندرم متابوليك ديابت و چاقي پس از گروه 16 بزرگسالان است که با قهوه لوبیا سبز برای یک دوره 12 هفته، بدون ایجاد هر گونه تغییرات رژیم غذایی تکمیل مورد حمایت قرار گرفت. نتایج قابل توجهی حیرت انگیز بود. در این مدت افراد متوسط 10.5% وزن بدن به طور کلی و 16 درصد چربی بدن به طور کلی بدون هر گونه عوارض جانبی منفی گزارش شده را از دست داده.

وقتی که می آید به از دست دادن وزن، رژیم غذایی مناسب و ورزش پارامونت به موفقیت هستند. با این حال، تحقیقات نشان می دهد که افزودن مکمل مانند قهوه لوبیا سبز استخراج می تواند بالقوه علاوه بر مزایای آنتی اکسیدان کاهش وزن افزایش می دهد.

مراجع

  1. Shimoda H Seki E م Aitani.اثر مهاری عصاره قهوه لوبیا سبز در چربی تجمع و بدن افزایش وزن در موش. باشگاه مکمل Altern مجله 2006 مارس 17; 6:9.

  2. Onakpoya من تری تحقیق، دكتر ارنستاستفاده از عصاره قهوه سبز به عنوان یک مکمل کاهش وزن: مرور نظام مند و اصيل randomised کارآزمایی بالینی. تمرین پژوهش Gastroenterol. 2011; 2011. doi:pii: 382852. 10.1155/2011/382852. Epub 2010 اوت 31.

  3. توسط دکتر ادوارد گروه DC و NP و DACBN و DCBCN، DABFM http://www.globalhealingcenter.com/natural-health/weight-loss-benefits-of-green-coffee-bean/

  4. http://www.greencoffeebeanextract.com/


نظرات و توصیه های تغذیه ای بیان شده توسط مدرسه بیلیونرها به جایگزین برای خدمات پزشکی متعارف نظر گرفته شده است. اگر شدید بیماری یا سلامت نگرانی پزشکی به پزشک خود مراجعه کنید.

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه