مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

دارچین عصاره-مواد تشکیل دهنده گیاهی عالی برای ارتقاء سطح قند خون سالم

Source:هوشمند-انتشارات | Updated: Jul 22, 2016

در کیوتو، تاریخ چین، دارچین در onf طب چینی اولین در botantical ذکر شده بود. برخی از فرم های رایج روغن و پودر است. و Cinnamonand #39; s اصلى خام شامل: Guangxi، گوانگدونگ، یوننان، و غیره.

روغن های ضروری در دارچین به طور طبیعی برای حمایت از عملکرد انسولین سالم کار می کنند و کمک به حفظ عملکرد متابولیک. بیشتر, این روغن می تواند applicated در محصولات ادویه Foodandamp; مکمل های غذایی و مواد شیمیایی مراقبت شخصی.

درباره پودر عصاره دارچین این عصاره قدرتمند پشتیبانی طبیعی قابل اعتماد برای عملکرد انسولین سالم ارائه می شود.

کشف شواهد علمی است که نشان می دهد که چگونه خدمت دارچین به عنوان یک آنتی اکسیدان مهم ریچارد اندرسون و همکارانش در مرکز تحقیقات تغذیه بشر ما وزارت کشاورزی را در Beltsville مریلند،

و مفید در پیشگیری و کنترل عدم تحمل گلوکز و ديابت است.

دارچین حاوی محلول سیاهرگ ها ترکیب MHCP (پلیمر methylhydroxy chalcone) نامیده می شود که تا حدی برای خواص درمانی خود مسئول است. در آزمایش های منتشر نشده از لوله آزمایش محققان دریافتند که MHCP تقلید انسولین، گيرنده خود را فعال می کند و تماس بگیرید با انسولین در سلول های کار می کند. زمانی که موش MHCP داده شد، سطح قند خون خود را به طور چشمگیری کاهش یافت.

پس از آن، برای دیدن چگونگی این کار در انسان، علم خان که شخص فوق دکترا در آزمایشگاه اندرسون، مطالعه در پاکستان سازمان. داوطلبان با ديابت نوع یکی سه یا شش گرم پودر دارچین در روز در کپسول را بعد از غذا داده می شد.

پاسخ به همه در عرض چند هفته با سطح قند خون است که به طور متوسط 20 درصد کمتر از گروه کنترل بود. برخی حتی سطح قند خون طبیعی به دست آورد. قند خون شروع به پس از توقف بیماران دیابتی مصرف دارچین تا دوباره خزنده.

"محققان دریافتند که دارچین باعث توانایی سلول های چربی در افراد ديابتي در پاسخ به انسولین و نیز افزایش حذف قند."

دارچین مزایای اضافی است. همچنین کاهش میزان چربی و کلسترول "بد" است که نیز تا حدودی کنترل می شود توسط انسولين خون. و در آزمایش های لوله آزمایش آن خنثی رادیکال های آزاد است که در افراد دیابتی بالا هستند.

چه مواد تشکیل دهنده فعال آنها در بر داشت?

اندرسون تیم این است که دارچین حاوی آنتی اکسیدان ها پلی فنول است که افزایش سطح سه پروتئین کلیدی به نام یافت. پروتئین های آن در سیگنالینگ انسولین، قند حمل و نقل و پاسخ التهابي است. در مطالعه دیگری،

دانشمندان شیمی دارچین را مورد بررسی و proanthocyanidin که در بر داشت — نوع سیاهرگ ها — ممکن است خواص مانند انسولین.

"محققان نتیجه که دارچین ممکن است نامزد با ارزش یک داروی جدید ضد ديابتي."

علاوه بر این، گروه در دانشگاه کالگری کانادا، که استخراج اسیدهای فنلی که جزء اصلی دارچین، باعث کاهش قند خون با افزایش قند خون انتقال یافت. محققان به این نتیجه رسیدند که دارچین ممکن است نامزد با ارزش یک داروی جدید ضد ديابتي.

آنچه من در مکمل دارچین باید نگاه?

اکثر محصولات فقط محلول استخراج عصاره دارچين، نه مهم چربیها دارچین اجزاء می باشد. مکمل فراهم می کند طیف کاملی از فیتوکمیکال ها فعال دارچین را از جمله هر دو محلول در آب و ترکیبات مهم چربیها از جمله cinnamaldehyde که مهم است.

زمانی که من می توانید اضافه کردن ادویه به من غذا و چرا من باید مکمل دارچين را?

خبر خوب این است که شما مجبور به خوردن نان دارچین مملو از چربی و یا ادویه پای سیب را پر روزانه خود را از این شگفت انگیز است.

و در حالی که کمک به آبپاش دارچین را روی نان برشته یا غلات در صبح پشتیبانی سطح گلوکز خون سالم، طیف کامل مصرف عصاره شما تمام مزایای بالقوه دارچین به صورت متمرکز، آسان به را قادر خواهد ساخت.

Editorand #39; ها توجه داشته باشید:

راه حل های بهداشت و درمان طبیعی توضیح داده شده در این مقاله از طریق بسیاری از فروشندگان بر روی خط جمله زیر در دسترس هستند.

با کلیک روی این لینک ها کمک به حمایت از تحقیقات مهم بهداشت و درمان جایگزین به ما ارائه کنند.

NutriStand – دکه روزنامه فروشی تغذیه از مرد مکمل برای علمی مبتنی بر مکمل های تغذیه ای شده!

بین المللی Antiaging سیستم های برای سخت برای پیدا کردن درمان شده. آنها در Tomorrowand #39؛ تخصص ها درمان امروز.

Www.amazon.com – یک راه عالی برای پیدا کردن معاملات رقابتی در مکمل های ارائه شده توسط بسیاری از تولید کنندگان مختلف شده است.

VitaE8 - نهایی ویتامین E – برای اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت مکمل های ویتامین طیف کامل شده.

این مقاله در نظر گرفته شده است برای تشخیص، درمان درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری. همیشه با یک پزشک مشورت قبل از گام گذاشتن در برنامه مکمل های غذایی.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه