مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

دارچين

Source: | Updated: Sep 02, 2016

دارچين منبع بیشتر متمرکز طعم از دارچین زمینی است. بسیار مثل عصاره وانیل در با خیساندن پوست دارچین را در الکل و سپس زور زدن رتبهٔ مواد جامد باقی مانده هر ساخته شده. اگر چه تولید کنندگان را به لیست نوع دارچین در محصولات خود استفاده لازم نیست، بسیاری از عصاره های تجاری تولید در ایالات متحده از دارچین پرک هندی آمده است. هنگامی که آن را در جای خشک و خنک ذخیره می شود عصاره دارچین ماندگاری طولانی است. دارچين نباید با روغن دارچین که به دست آمده به طور مستقیم از پوست و منبع بسیار متمرکز طعم است اشتباه گرفته شود.

منافع بالقوه

در سال های اخیر جامعه علمی هیجان زیادی در مورد چگونه دارچین ممکن است بر کنترل قند خون را ایجاد کرده است. 2011 مطالعه منتشر شده در «مجله از دارویی مواد غذایی» که هر دو زمین دارچین و دارچين شد موثر در کاهش سطح گلوکز خون ناشتا در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 و یا پیش دیابت در بر داشت. 2012 مطالعه منتشر شده در «مجله از آکادمی از تغذیه و مبحی اغذیه"به این نتیجه رسیدند که دارچین زمینی ترویج پاسخ قند خون کنترل شده بیشتری بعد از غذا خوردن، در حالی که مطالعه 2006 منتشر شده در"اروپا مجله بالینی تحقیقات"در بر داشت که عصاره دارچین کمک به کاهش قند خون در بیماران دیابتی با كنترل ضعيف قند خون. با وجود شواهد امیدوار کننده با این حال، مطالعات بیشتری بدانید که چه نوع و چه مقدار دارچین بیشتر سودمند است مورد نیاز.

ملاحظات دیگر


در حالی که قاشق چای خوری دارچين را در یک کاسه سوپ جو دو سر تکان دهنده احتمال سلامت خود بهره مند شوند، مصرف بیش از حد دارچین می تواند خطرات بهداشتی تحمیل. سنا دارچین حاوی کومارین، ترکیب است که می تواند باعث آسیب های کبدی در دوزهای بالا است. حاوی کومارین انعقاد است که بدان معنی است که خوردن مقادیر زیادی از سنا دارچین توانایی خود خون لخته وقتی لازم است--به ویژه برای کسانی که در حال حاضر مصرف داروهای ضد انعقاد مثل وارفارین را مهار می تواند هم. اگر چه وجود دارد این است که هیچ حداکثر دوز امن برای دارچین تاسیس، فرد سالم به طور متوسط با خیال راحت می توانید مصرف تا حد شش گرم دارچین در روز تا 6 هفته با توجه به مرکز ملی مکمل و جایگزین.
زنان باردار و هر کسی که با بیماری های کبد و یا کلیه احتمالا باید اجتناب از دوزهای بالای دارچین، با توجه به مرکز پزشکی دانشگاه Langone. اگر شما علاقه مند به مصرف دارچین برای آن خواص بالقوه درمانی پزشک خود بخواهید که به نوعی به استفاده و چقدر شما با خیال راحت می توانید مصرف.

مراجع

http://www.livestrong.com/article/505050-cinnamon-extract-vs-ground-cinnamon/

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه