مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

کاسنی استخراج اينولين

Source: | Updated: Aug 23, 2016

نام های دیگر: Achicoria، Barbe Capucin د، ملوانان آبی، Cheveux د Paysans، Chicorée، Chicorée Amère، Chicorée Sauvage، هيدرو Cichorii، intybus Cichorium Cichorii پایه ای ریشه کاسنی مشترک Écoubette، Hendibeh Herbe à کافه، Hinduba Kasani Kasni Chicorée د راسین کمون Succory کاسنی وحشی، کاسنی فرنگی وحشی Yeux د چت.

Inulins است گروه به طور طبیعی پلی ساکاریدهای تولید شده توسط انواع مختلفی از گیاهان صنعتی اغلب از کاسنی استخراج. Inulins به کلاس فیبرهای غذایی شناخته شده به عنوان fructans تعلق دارند. اينولين توسط برخی از گیاهان به عنوان ابزاری برای ذخیره انرژی استفاده می شود و به طور معمول در ریشه یا ریشه در بر داشت. اکثر گیاهان است که سنتز و ذخیره اينولين دیگر انواع کربوهیدرات مانند نشاسته ذخیره. با استفاده از اينولين به اندازه گیری عملکرد کلیه andquot; standardandquot طلا است. برای مقایسه با وسایل دیگر از برآورد کلیرانس کراتی نین.

کاسنی برای از دست دادن اشتها، ناراحتی معده، یبوست، کبد و اختلالات کیسه صفرا، سرطان و ضربان قلب سریع استفاده می شود.

آن همچنین به عنوان مقوی"،" افزایش تولید ادرار، محافظت از کبد و تعادل اثر محرک قهوه استفاده می شود.

برخی از مردم درخواست رب کاسنی برگ به طور مستقیم به پوست برای تورم و التهاب.

در مواد غذایی، کاسنی برگ اغلب مانند کرفس خورده، و ریشه و جوانه های برگ پخته خورده و هستند. کاسنی دشتی نیز به عنوان ادویه پخت و پز و برای طعم غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شود. مخلوط قهوه اغلب شامل زمین کاسنی به منظور افزایش غنای قهوه.

چگونه کار می کند؟

ریشه کاسنی دارای اثر ملین ملایم صفرا از کیسه صفرا را افزایش می دهد و تورم را کاهش می دهد. کاسنی منبع غنی از بتاکاروتن است.

کاسنی andamp عوارض جانبی; ایمنی

کاسنی به احتمال زیاد امن برای بیشتر بزرگسالان هنگام مصرف در مقدار موجود در مواد غذایی است.

کاسنی احتمالا امن برای بیشتر بزرگسالان هنگامی که دهان در مقادیر دارویی گرفته شده است. دست زدن به گیاه کاسنی ممکن است باعث سوزش پوست.

دوز کاسنی

دوز مناسب کاسنی برای استفاده به عنوان درمان بستگی به عوامل مختلفی از جمله userand #39; s سن، سلامت و چند سایر شرایط. در این زمان وجود ندارد اطلاعات علمی کافی برای تعیین محدوده مناسب دوز کاسنی. به خاطر داشته باشید که محصولات طبیعی همیشه لزوما امن هستند و دوز را می توان مهم باشید. حتما به دستور مربوطه بر روی برچسب محصول و مشورت پزشک و داروساز خود یا دیگر بهداشت حرفه ای قبل از استفاده از.

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه